Fotogalerie 2024

Nahoru
Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.
FOTOGALERIE KULTURNÍCH AKCÍ V ROCE 2024

Tradiční Vaječina s harfovou kytarou
Akce, která spojila výborné jídlo a společný zpěv,
přinesla radost a pohodu do života našich klientů.
Vrcholným momentem celé události bylo vystoupení pozvaného hudebníka, který předvedl své umění na harfovou kytaru.
Tento unikátní nástroj, který kombinuje prvky kytary a harfy, vytvořil magickou atmosféru a obohatil hudební doprovod celého odpoledne. Senioři byli z tohoto zážitku nadšeni. Melodické a bohaté tóny harfové kytary se nesly prostorem a přinesly mnoho radosti a emocí.
Společný zpěv za doprovodu harfové kytary všechny vtáhnul do skvělého odpoledne. 
Děkujeme hudebníkovi panu Radimovi N. a všem, kteří se na organizaci této akce podíleli, a těšíme se na další podobné příležitosti.

Navštívil nás hiporehabilitační poník SOFIE

Setkání s poníkem Sofií bylo pro naše klienty nejen zábavné, ale také velmi terapeutické. Klienti, kteří mohli být venku, si užili krásné chvíle v přírodě s poníkem, a ti, kteří z důvodu svého zdravotního stavu nebo jiných důvodů nemohli vyjít ven, měli možnost setkat se s poníkem ve svých pokojích. Tato návštěva jim přinesla úsměvy na tváře a mnoho radosti do jejich všedních dnů. Děkujeme Ježíškovým vnoučatům a všem dárcům, díky  Vaší podpoře můžeme našim klientům přinášet chvíle štěstí a obohatit jejich každodenní život.