Fotogalerie 2022

Nahoru
Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.
FOTOGALERIE KULTURNÍCH AKCÍ V ROCE 2022

Focení v tričkách

V rámci dopoledních volnočasových aktivit si klienti sami vytvořili své vlastní tričko s potiskem. Někteří se doslova stali fanoušky "Tyršové" ulice, na které v našem domově sídlí. Po dokončení práce s textilními barvami se konalo focení, které si klienti užili.

Den matek

Na počest Dne matek nás navštívily děti z MŠ a ZŠ Komenského Karviná. Zpříjemnily našim klientům dopoledne svou recitací a zpěvem. Dámy obdržely krásné dětmi vyrobené svíčky, záložky do knížek a přáníčka. Klientům se vystoupení moc líbilo a budou rádi za další návštěvu.

Návštěva Rybího domu

Klienti Slezské Humanity v Karviné navštívili Obří akvária v Chotěbuzi v Rybím domě. Viděli ryby našich řek a rybníků jako je např. kapr, štika, sumec (albín), jeseter, lín, karas, bolem, parmičky aj. Kromě těchto obřích akvárii na výstavě viděli také malá akvária s méně známými druhy akvarijních rybek. Tento výlet si ve finále zpříjemnili výbornou kávou ve zdejší restauraci.

Vaječina

Tak jako každý rok se v našem domově konalo tradiční smažení vaječiny. Klienti se setkali na zahradě, kde bohužel posezení přerušilo počasí a díky bouřky se museli přesunout do kulturní místnosti. Odpoledne doprovázel klaun, který se snažil zvednout ze židlí kolektiv našich klientů. Nálada byla výborná a všichni si pochutnali na poctivé vaječině se špekem a birellem na zapití, které donesly dobrovolnice z Adry.
Velké díky vedení, personálu a dobrovolnicím z Adry za tuto povedenou akci.

Opékání špekáčků

Na přání klientů, proběhla akce "opékání špekáčků". Praskání dřeva, mihotání plamínků a příjemné letní počasí přímo vybízelo k opékání. Klienti se vysloveně vrátili do dětských let a užili si tímto jedno letní dopoledne.