Fotogalerie 2020

Nahoru
Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.

FOTOGALERIE KULTURNÍCH AKCÍ V ROCE 2020

PŘÁTELSTVÍ

Dobré vzájemné vztahy -  mají určitě kladný vliv na klienty. Potkají se zde třeba bývalí sousedé, známí nebo vznikají zcela nová přátelství.

ZAHRADA

Čas nikdo nevrátí, ale pobyt venku v zahradě ve společnosti blízkých, pohodu na čerstvém vzduchu a odpočinek v příjemném stínu chceme našim klientům dopřát v co největší míře.

TEXTIL

Párkrát do roka nás navštíví prodejce textilu J&J Novobilský textil. To si pak zvláště dámy vybírají nové kousky do garderoby.

TVOŘENÍ

Výzdoba domova klienty potěší nejvíce tehdy, když se na ni můžou podílet.

KULTURNÍ MÍSTNOST

Spokojeně trávit společné chvíle a sdílet společné aktivity a radosti každodenního života v komunitě stejně starých/mladých sousedů tuto funkci u nás plní kulturní místnost - je místem, kde se pobavíme nejrůznějšími způsoby: muzikoterapie, vědomostní kvízy, turnaj ve hře Člověče, nezlob se a taky nejoblíbenější hra klientů – Bingo, nebo si jen tak posedíme u kávy a povídáme si na různá témata.

KARANTÉNA

Karanténa spojená se zákazem návštěv, byla pro naše klienty velice těžkým obdobím. Firmy a organizace, které nám pomohly ji překonat: United Parcel Service (UPS) – darování bavlněných roušek Adra, dobrovolnická organizace - darování bavlněných roušek Ostrava šije - darování bavlněných roušek DF partner.cz – darování 40 litrů dezinfekce Anti Covid Philip Morris a.s., APSS ČR z.s., Mall Group a.s., Vodafone Czech Republic a.s., Deník Blesk, dárci Nadace Charty 77 – darování tabletu se SIM kartou Vodafone s datovým tarifem a Blesk Premium licence Albatros Media a.s. – darování 160 ks knih, 5 ks audio knih, 3 ks Pexeso

VYSTOUPENÍ

Vystoupení dětí pod vedením lektorky hudebních kurzů Martiny Zollerové, jsme stihli ještě před dlouhým zákazem návštěv, který způsobil Covid 19.

VAŘENÍČKO

Tentokrát známé, vlastnoručně připravené česnekové jednohubky.

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

Jeden z dárků Ježíškových vnoučat – předplatné časopisu Epocha a Květy – klienti si tyto dárky velmi pochvalují, čtou si buďto sami, nebo si je čteme společně.

VÁNOCE

Vánoce zas uběhly jako voda a nezbývá, těšit se na ty příští.