Fotogalerie 2022

Nahoru
Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.
FOTOGALERIE KULTURNÍCH AKCÍ V ROCE 2022

Krášlící dopoledne

Naši klienti si užili krásné krášlící dopoledne završené focením portrétů. Líčení a tvorby účesů se zhostily dobrovolnice z drogerie DM, které naše dámy změnily k nepoznání.  Ženská jemnost a mužské charisma pak bylo zachyceno objektivem šikovného fotografa Jirky, který ve svých fotografiích vystihl osobnost každého klienta.
Z fotek jsme vytvořily krásnou galerii, která zdobí vestibul našeho domova a všechny při vstupu zaujme.

Muzikoterapie

Terapie hudbou pod vedením sdružení SOUL a dobrovolníků z Adry – zase trochu jinou zábavu nabídly ženy sdružení SOUL, které za pomoci neobvyklých hudebních nástrojů a zpěvu, vytvořily příjemnou atmosféru.

Šikmý kostel

Výlet do Karviné k „Šikmému" kostelu byl událostí, na kterou se těšili všichni už dlouho dopředu. Předcházelo mu vyprávění těch, pro které je náš region srdeční záležitostí a to jsou, dá se říct, z našich klientů skoro všichni. Vzpomínání na místa, která už neexistují, na názvy starých kolonií, ulic, škol  - to vše bylo tématem rozhovorů v kulturní místnosti nejedno dopoledne. Každého pojí k tomuto místu jiný příběh.

Setkání generací

Rozzářené oči a úsměv na rtech, to bylo to, co se neslo celým vystoupením děti z mateřské školy z Orlové 1. Děti představily pásmo písniček a říkanek, zatančily a nakonec všechny v kulturní místnosti obdarovaly vlastnoručně vyrobenou kytičkou. Spolupráce s dětmi je určitě volba prospěšná oběma stranám a doufáme, že se nám podaří v ní pokračovat. 

VÁNOCE

Jako každý rok, náš domov zdobila krásná vánoční výzdoba, která dělala radost, jak klientům, tak i zaměstnancům a návštěvám.
Vánoční atmosféra dýchala ze všech koutů domova.