Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.

FOTOGALERIE KULTURNÍCH AKCÍ V ROCE 2020


PŘÁTELSTVÍ
Dobré vzájemné vztahy -  mají určitě kladný vliv na klienty. Potkají se zde třeba bývalí sousedé, známí nebo vznikají zcela nová přátelství.


ZAHRADA
Čas nikdo nevrátí, ale pobyt venku v zahradě ve společnosti blízkých, pohodu na čerstvém vzduchu a odpočinek v příjemném stínu chceme našim klientům dopřát v co největší míře. 


TEXTIL
Párkrát do roka nás navštíví prodejce textilu J&J Novobilský textil. To si pak zvláště dámy vybírají nové kousky do garderoby.


TVOŘENÍ
Výzdoba domova klienty potěší nejvíce tehdy, když se na ni můžou podílet.


KULTURNÍ MÍSTNOST
Spokojeně trávit společné chvíle a sdílet společné aktivity a radosti každodenního života v komunitě stejně starých/mladých sousedů tuto funkci u nás plní kulturní místnost - je místem, kde se pobavíme nejrůznějšími způsoby: muzikoterapie, vědomostní kvízy, turnaj ve hře Člověče, nezlob se a taky nejoblíbenější hra klientů – Bingo, nebo si jen tak posedíme u kávy a povídáme si na různá témata.


KARANTÉNA
Karanténa spojená se zákazem návštěv, byla pro naše klienty velice těžkým obdobím. 
Firmy a organizace, které nám pomohly ji překonat:
United Parcel Service (UPS) – darování bavlněných roušek
Adra, dobrovolnická organizace - darování bavlněných roušek
Ostrava šije - darování bavlněných roušek
DF partner.cz – darování 40 litrů dezinfekce Anti Covid
Philip Morris a.s., APSS ČR z.s., Mall Group a.s., Vodafone Czech Republic a.s., Deník Blesk, dárci Nadace Charty 77 – darování tabletu se SIM kartou Vodafone s datovým tarifem a Blesk Premium licence
Albatros Media a.s. – darování 160 ks knih, 5 ks audio knih, 3 ks Pexeso


VYSTOUPENÍ
Vystoupení dětí pod vedením lektorky hudebních kurzů Martiny Zollerové, jsme stihli ještě před dlouhým zákazem návštěv, který způsobil Covid 19.


VAŘENÍČKO
Tentokrát známé, vlastnoručně připravené česnekové jednohubky. 


JEŽÍŠKOVA VNOUČATA
Jeden z dárků Ježíškových vnoučat – předplatné časopisu Epocha a Květy – klienti si tyto dárky velmi pochvalují, čtou si buďto sami, nebo si je čteme společně.


VÁNOCE
Vánoce zas uběhly jako voda a nezbývá, těšit se na ty příští.


 

SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost

Čajkovského 2468/2b, Karviná - Mizerov, 734 01