Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Od 14-ti hodin se návštěvníci domova mohli těšit na komentovanou prohlídku, videoprezentaci tvořenou akcemi z roku 2018 a drobné občerstvení.


CANISTERAPIE

Dne 16. 8 2018 nás v rámci canisterapie navštívila již třetí krát v tomto roce fenka Babeta. Tentokrát terapie proběhla v zahradním altánku. Všichni klienti si to moc užili a těší se na její další návštěvu.


DEN PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY

Dne 20. 6. 2018 se naše zařízení zůčastnilo dne pro sociální služby, který každoročně pořádá město Český Těšín. Na náměstí v Českém Těšíně dostanou možnost všichni poskytovatelé sociálních služeb, aby prezentovali svoje zařízení veřejnosti. Letos se na náš stánek přišli podívat i naši klienti v rámci výletu.


SETKÁNÍ S DOBROVOLNÍKY NA ZAHRADĚ

Dne 6. 6. 2018 proběhla na naší zahradě akce opékání párků společně s dobrovolníky s Adry, kteří nám připravili bohatý program s písněmi a soutěžemi. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na příští podobné setkání.


VÝLET

Výlet do RYBÍHO DOMU v Chotěbuzi byl opět pro naše klienty příjemným zpestřením dne. Dokonce v rámci výletu vznikla myšlenka, které vedla ke splněnému přání, že by nebylo špatné mít zase v domově nějaké zvířátko, konkrétně v tomto případě želvičku, na kterou se klienti chodí dívat a starají se o ní v rámci volnočasových aktivit.


CANISTERAPIE POČÁTEK

Díky akci Českého rozhlasu JEŽÍŠKOVÁ VNOUČATA jsme od dobrovolných dárců pro naše klienty získali 4X CanisterapiI v roce 2018, pejsci nejen potěší, ale i pohladí na duši, jak ostatně lze vyčíst z fotografii.


 

SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost

Čajkovského 2468/2b, Karviná - Mizerov, 734 01