Fotogalerie 2022

Nahoru
Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsou veškeré fotografie zveřejněny se souhlasem osob.
FOTOGALERIE KULTURNÍCH AKCÍ V ROCE 2022Tvoření podzimní výzdoby

Na začátku podzimu klientky s aktivizační pracovnicí tvořily podzimní výzdobu. Nejdříve tvořily ježky, na karton lepily listy ze stromů z naší zahrady. Také tvořily dekoraci na pověšení, pavučinu z bavlnek. Strávily u toho příjemný čas a měly radost, že mohly vyzdobit kulturní místnost.

Pořádání oslav narozenin

Letos tak jako loni si klienti přáli v průběhu roku uspořádat oslavy narozenin v kulturní místnosti domova. Proběhlo 7 oslav, na které se klienti navzájem pozvali a strávili spolu příjemný čas. Občerstvení jim zajistili rodiny, nebo v některých případech se zajištěním pomohl personál domova. Je krásné vidět tu radost v očích klientů, kdy si spolu povídají, zpívají si a cítí pohodu.

Cestopisné přednášky - o Skotsku a Šluknovském výběžku

Ve spolupráci s organizací ADRA Havířov jsme v září a v říjnu zorganizovali 2 cestopisné přednášky, které si připravil náš dobrovolník p. Jaroslav Rodzenák. Klienti byli velmi spokojeni a projevili zájem o další přednášku.

Grilování a vaječina

Oblíbenými akcemi našich klientů jsou grilování a vaječina. Pořádáme je na přání klientů opakovaně. Vždy tyto akce jsou venku, takže klienti při krásném počasí si dají něco dobrého a spolu si popovídají.

Veletrh sociálních služeb v Havířově

Jako každý rok se náš domov účastnil Veletrhu sociálních služeb v Havířově, opět v září jsme mohli prezentovat naši službu. Prostřednictvím výrobků klientek jsme mohli ukázat, co klientky i ve vysokém věku dokážou vytvořit – přáníčka, zdobené tašky a podzimní dekorace. Tentokrát se občané Havířova více zajímali o naši službu a ve dvou případech potřebovali sociální poradenství. Bylo to velmi milé setkání také proto, že se vždy setkáme s ostatními kolegy z jiných sociálních služeb